• Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:

Pluimers výhody:

  • Rychlé a viditelné úspory
  • Izolováno hned a bez nepořádku
  • Zateplení zvyšuje kvalitu bydlení

Domluvte si schůzku

Zateplení stěn


FOTO_SPOUWMUUR_026.jpgTermostat u topení nastavujete na stále vyšší teplotu, ale jak se zdá, teplota už stoupat nebude.  Pravděpodobně máte špatně izolované stěny. Kvalita ovzduší ve vašem domě je nesmírně důležitá. K tomu je zapotřebí nejen kvalitní topný systém, ale také správně zateplené stěny. Ty udrží teplo vevnitř a zimu venku. Naší specialitou je zateplení dutinových stěn. Zateplením stěn kromě snížení nákladů na energie – s možnou dobou návratnosti do 5 let! – zvýšíte také kvalitu svého bydlení.


Dvojitá stěna s dutinou (dutinová stěna) zabrání pronikání venkovního vzduchu do obytných místností. Proto je velmi důležité, aby tato dutinová stěna byla kvalitně izolovaná. Předejde se tak ztrátě tepla. U novostaveb se tento problém řeší již při jejich výstavbě. U starších domů se zateplení těchto stěn provádí cíleně, a to nejlépe současně s rekonstrukcí domu.

 

Zateplení stěn PUR
pěnou


Kromě tradičních materiálů, jako je skelná vata a polystyrenové kuličky, se společnost Pluimers Isolatie specializuje na zateplení stěn výrobkem PUR-super. Kromě vysoké izolační hodnoty má PUR-super další výborné vlastnosti, jako je schopnost jedinečného vyplnění izolovaného prostoru a také její bezespárové zpracování. Tyto vlastnosti jsou ideální pro zateplení stěn jak v novostavbách, tak v již postavených domech. Pěna PUR-super vyžaduje kvalifikovanou aplikaci, a proto všichni naši zaměstnanci vlastní certifikáty vydané IKOB BKB.

Máte zájem? 

 

Zajímáte se o zateplení stěn prováděné naší firmou? Neváhejte se na nás obrátit a domluvte si schůzku. Rádi vás brzy uvidíme.

přímý kontakt

Zavolejte mi zpátky

+420 542 425 830

-

info@pluimers.cz