• Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:

Pluimers výhody:

  • Rychlé a viditelné úspory
  • Izolováno hned a bez nepořádku
  • Zateplení zvyšuje kvalitu bydlení

Domluvte si schůzku

Komfortní bydlení


Comfortabel_wonen.jpgVelkou část dne strávíte ve svém domě. Proto je velmi důležité, aby vám nabízel co nejkomfortnější podmínky pro bydlení. To znamená co nejmenší teplotní výkyvy a co nejpříjemnější ovzduší.

 

Konstantní teplota
Pokud se rozhodnete pro zateplení vašeho domu, pak se jeho vnitřní teplota ustálí. Nebude již docházet k jejímu kolísání mezi (moc velkým) teplem nebo (moc velkou) zimou (s občasným pocitem, že vám v domě táhne). Nejen že se zlepší podmínky pro vaše zdraví, ale abyste teplotu udrželi v pro vás příjemné hladině, nebudete muset již tolik topit. Tím pádem snížíte náklady na topení.

 

V zimě teplo, v létě chladno
Zateplením domu navíc udržíte zimu a chlad venku. V létě zadrží teplo a doma budete mít příjemně chladno. Zateplením domu získáte v domě trvale příjemné ovzduší a budete si moci užívat veškerého komfortu bydlení.

 

Pryč s plísní!
V mnoha nezateplených domech se často v rozích a za skříněmi tvoří plísně. V zimě mají stěny příliš nízkou teplotu, a tak se na studených místech ve vašem domě začne hromadit vlhkost. Pokud se rozhodnete pro zateplení, tyto problémy zmizí a stanou se pouhou minulostí. Kromě toho, že se zbavíte nevzhledných fleků od plísně, zlepšíte podmínky pro vaše zdraví.

přímý kontakt

Zavolejte mi zpátky

+420 542 425 830

-

info@pluimers.cz