• Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:

Pluimers výhody:

  • Rychlé a viditelné úspory
  • Izolováno hned a bez nepořádku
  • Zateplení zvyšuje kvalitu bydlení

Domluvte si schůzku

HR IsoWool


HR_Iso_Wool.pngMinerální vlna je velmi kvalitní izolační vlna, vhodná především pro foukání do širších dutin. Minerální vlna, používaná společností Pluimers Isolatie, je takzvaná panenská vlna speciálně vyvinutá pro aplikaci foukáním. Speciální vláknitá struktura minerální vlny vytváří termoizolační povrch s dlouhou životností, který se nepropadá a odpuzuje vlhkost.

 

Otvory pro foukání minerální vlny

Otvory pro foukání vlny HR IsoWool musí být běžně o něco širší než samotné dutiny a vytváříme je speciální technikou, která nám umožní úspěšné foukání minerální vlny také do malých (menších) spár. Standardní průměr vyvrtaných otvorů pro foukání vlny HR IsoWool činí 22 mm. Společnost Pluimers Isolatie dále vlastní certifikát pro foukání izolačního materiálu přes otvory o průměru 18 mm. A to proto, abychom pomocí vlny HR IsoWool dokázali zateplit také malé spáry a dutiny.

 

Výhody vlny HR IsoWool
-
Vlna HR IsoWool je výrobek nabízející dobré porovnání cena/kvalita
- Minerální vlna odpuzuje vlhkost a je paropropustná
- Teno výrobek navíc zaručuje výborné akustické vlastnosti
- Při optimálním vyplnění a rozložení po celé dutinové stěně neexistuje možnost, aby se propadla.

Vlna HR IsoWool se také výborně hodí pro zateplení půdních podlah.
 Společnost Pluimers Isolatie nepoužívá vlnu HR IsoWool pouze pro zateplení dutinových stěn. Stejnou metodou vyplňuje místo zateplení střechy také neizolované dřevěné půdní podlahy. V domě se tak již v nižších polohách udrží teplo, čímž se optimálně sníží spotřeba plynu.

 

Chcete vědět více?

Chcete se dozvědět více o možnostech použití minerální vlny? Nebo se chcete zeptat na různé možnosti použití tohoto typu izolačního materiálu? Můžete se na nás obrátit téměř s každou otázkou. Naši odborníci vám budou rádi k dispozici.

přímý kontakt

Zavolejte mi zpátky

+420 542 425 830

-

info@pluimers.cz