• Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:

Pluimers výhody:

  • Rychlé a viditelné úspory
  • Izolováno hned a bez nepořádku
  • Zateplení zvyšuje kvalitu bydlení

Domluvte si schůzku

Zvyšuje cenu domu


Není to hezké pomyšlení, že i v době finanční krize můžete zateplením domu zvýšit jeho hodnotu? Zateplení domu má totiž vliv na hodnotu uvedenou na jeho energetickém štítku a navíc tak můžete zvýšit jeho hodnotu.

 

O kolik stupňů si polepší energetický štítek domu po zateplení?Energielabel.jpg
O kolik stupňů si polepší energetický štítek domu po zateplení, vám rád vypočte poradce EPA. Jeho poradenství stojí průměrně od € 250,00 - € 300,00. Možná vám přijde tato investice velmi nákladná, ale dosažení konečného cíle – zvýšení ceny domu – budete mít oficiálně potvrzené.

 

Jak je možné, že zateplením domu zvýším jeho hodnotu?
Stále více lidí se při koupi domu obrací na odborné poradce. Mnoho z nich přemýšlí, zda jsou schopni splácet stanovenou výši hypotéky. Měsíční náklady potencionálního kupce však nespočívají pouze v hypotečních splátkách, ale také měsíčních nákladech na celý provoz domu. Současný potencionální kupec chce již předem znát spotřebu energií dané nemovitosti. Potencionální kupec totiž moc dobře ví, že výše spotřeby plynu bude mít velký vliv na jeho celkové měsíční náklady. Pokud svůj dům kvalitně zateplíte, získáte tak lepší hodnotu na energetickém štítku domu a pochyby kupců, související se spotřebou energií, se okamžitě rozplynou.

 

Kontakt
Také se vám líbí myšlenka navýšení hodnoty vašeho domu jeho zateplením? Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám poskytneme bližší informace a domluvíme si s vámi schůzku.

přímý kontakt

Zavolejte mi zpátky

+420 542 425 830

-

info@pluimers.cz