• Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:

Pluimers výhody:

  • Rychlé a viditelné úspory
  • Izolováno hned a bez nepořádku
  • Zateplení zvyšuje kvalitu bydlení

Domluvte si schůzku

Knauf Supafil


Supafil od společnosti Knauf je velmi kvalitní izolační bílá vlna, vhodná především pro foukání dutinových stěn. Vlna Knauf Supafil (bílá vlna) je takzvaná panenská vlna speciálně vyvinutá pro aplikaci foukáním. Speciální vláknitá struktura vlny Knauf Supafil vytváří trvanlivý termoizolační povrch s dlouhou životností, který se nepropadá a odpuzuje vlhkost.

 

Otvory pro foukání vlny Knauf Supafil?

Otvory pro foukání vlny Knauf Supafil, které musí být běžně o něco širší než samotné dutiny, vytváříme speciální technikou, která nám umožní úspěšné foukání minerální vlny také do malých (menších) spár. Standardní průměr vyvrtaných otvorů pro foukání vlny Knauf Supafil činí 22mm. Společnost Pluimers Isolatie dále vlastní certifikát pro izolaci foukanou přes otvory o průměru 18mm. A to proto, abychom byli pomocí vlny Knauf Supafil schopni zateplit také malé spáry a dutiny. Vlna Knauf Supafil se prodává taktéž pod značkou HR IsoWool.


Výhody vlny Knauf Supafil

- knauf Supafil je výrobek s dobrým porovnáním cena/kvalita;

- bílá vlna odpuzuje vodu a je paropropustná;

- výrobek má výborné akustické vlastnosti;

- optimální vyplnění a rozložení v dutinové stěně bez šance na propadnutí.

 

Supafil_erkend_installateur.jpg

Chcete vědět více?

Chcete se dozvědět více o možnostech použití vlny Knauf Supafil? Nebo se chcete zeptat na různé možnosti použití vlny Knauf Supafil? Můžete se na nás obrátit téměř s každou otázkou. Naši odborníci vám budou rádi k dispozici a s potěšením se u vás zastaví, aby vám nabídli všechny dostupné možnosti pro zateplení dutinové stěny.

přímý kontakt

Zavolejte mi zpátky

+420 542 425 830

-

info@pluimers.cz