• Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:

Pluimers výhody:

  • Rychlé a viditelné úspory
  • Izolováno hned a bez nepořádku
  • Zateplení zvyšuje kvalitu bydlení

Domluvte si schůzku

Izolace podlah


Vloerisolatie_bovenzijde.jpgVlhkost a zima bývají v mnoha domech nevítanými vetřelci. V bezpečí před nimi není ani vaše podlaha. Možným problémům můžete předejít včasným zateplením podlahy provedeným společností Pluimers Isolatie. Zateplení podlahy může být také řešením problémů s ovzduším ve vašem domě. Zateplení podlah vede k efektivnímu využití tepla. Zima nemá šanci proniknout dovnitř a teplo neunikne ven. Pokud na vaši podlahu aplikujete izolační vrstvu, zabráníte tak nejen pronikání vlhkosti do obytných místností, ale také úniku tepla. Zateplením podlahy snížíte spotřebu plynu a zvýšíte teplotu podlahy.

 

Jaké výrobky používá společnost Pluimers Isolatie pro zateplení podlah? 

Pokud uvažujete o zateplení podlah, pak jste u společnosti Pluimers Isolatie na správném místě. Jsme skutečnými odborníky na izolace a o způsobech a možnostech zateplení vaší podlahy vám povíme úplně všechno. Společnost Pluimers Isolatie se rozhodla pro řešení pomocí pěny HR IsoPUR, z důvodu bezespárového provedení a vysokých izolačních hodnot. Pěna HR IsoPUR nepropouští vlhkost díky unikátnímu tenkému povlaku, který se v průběhu nanášení izolačního materiálu vytváří na vnější straně PUR pěny. 

 

Máte další otázky?

Chtěli byste se podrobněji informovat o možnostech zateplení podlah? Neváhejte se obrátit na společnost Pluimers Isolatie. Rádi vás uslyšíme.

 

přímý kontakt

Zavolejte mi zpátky

+420 542 425 830

-

info@pluimers.cz