• Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:

Pluimers výhody:

  • Rychlé a viditelné úspory
  • Izolováno hned a bez nepořádku
  • Zateplení zvyšuje kvalitu bydlení

Domluvte si schůzku

Zateplení fasády


FOTO_SPOUWMUUR_088.jpgJak se zatepluje fasáda na již postavené budově?

V některých případech není možné v domě použít dutinovou izolaci jednoduše proto, že se v domě žádné dutiny nevyskytují. Přesto si přejete dopřát stejného komfortu, který nabízí zateplení domu v podobě snížených nákladů na energie. Společnost Pluimers Isolatie vám také v tomto případě velmi ráda vyhoví. Vybírat můžete ze 2 různých způsobů provedení;

 

 

1. Vnější zateplení fasády: Společnost Pluimers Isolatie pokryje vaši fasádu izolační vrstvou HR IsoPUR 2K, dále nanese PUR pěnu v požadované tloušťce a na závěr se na tuto vrstvu položí dokončovací desky. 

 

2.Vnitřní zateplení fasády; společnost Pluimers Isolatie dokáže zateplit vaši fasádu také zevnitř, izolační vrstva se v tomto případě nanáší na omítku z vnitřní strany domu. U této metody nejsou tak očividné vnější známky po realizaci. Také při tomto způsobu provedení je nutné izolační vrstvu uzavřít například sádrokartonovými příčkami.

 

Chystáte se stavět dům a přejete si, aby byl co nejlépe zateplený?

Při stavbě domu je jedním z důležitých bodů jeho zateplení. Jedná se o jednorázovou záležitost, která se musí provést kvalitně a ještě před dokončením fasády. Společnost Pluimers Isolatie získala také v tomto sportovním odvětví velké zkušenosti. Mimo jiné při spolupráci se stavebními společnostmi zabývajícími se projekty novostaveb. 

 

Novostavby zateplujeme pomocí pěny HR IsoPUR poté, co zedníci dokončí vnitřní stěny a umístí kotvení. Izolační spreje se stříkají na vnitřní omítku v předem domluvené tloušťce. Po dokončení izolačních prací mohou zedníci dokončit vnější fasádu. Velkou výhodou tohoto způsobu zateplení novostaveb je kompletní bezespárový efekt. Tento efekt se nevytváří vůbec, nebo pouze v menší míře např. při použití izolačních desek ukotvených na kotvy.

 

Máte další otázky, nebo chcete zaslat poptávku?

Máte dotazy týkající se našeho způsobu práce při zateplování fasád, nebo si jen přejete zaslat poptávku? Neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme.

přímý kontakt

Zavolejte mi zpátky

+420 542 425 830

-

info@pluimers.cz