• Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:

Pluimers výhody:

  • Rychlé a viditelné úspory
  • Izolováno hned a bez nepořádku
  • Zateplení zvyšuje kvalitu bydlení

Domluvte si schůzku

HR IsoPlus21


HR_isoplus.pngJedna věc je jistá: zákony a nařízení související se stanovením izolačních hodnot u novostaveb nebudou dozajista zjednodušovány a zlehčovány. Naopak, stále více se tato nařízení ubírají směrem k výstavbě energeticky neutrálních domů, bytů a tím pádem vyšších požadavků pro slnění norem EPC, nebo EPG. A to se všemi důsledky, které z nich pro bytová družstva, architekty a stavební společnosti vyplývají. Ti všichni budou muset dodržovat stále se zvyšující požadavky na izolaci novostaveb.

 

Revoluce: HR IsoPlus21
Společnost Pluimers Isolatie výše uvedenou výzvu přijímá a s plnou důvěrou na ni reaguje výrobkem HR IsoPlus21. V neposlední řadě také proto, že díky našim dlouholetým zkušenostem a expertízám provedeným v nejrůznějších průmyslových odvětvích, disponujeme odpovídajícími izolačními technikami, které jsme dokázali přizpůsobit metodám pro izolaci novostaveb.

 

Této metodě jsme vzhledem k efektu vysoké výnosnosti dali odpovídající název: Pluimers HR IsoPlus21. V kostce jde u této metody o to, že se přímo při výstavbě použije polyuretanová pěna (PUR) s uzavřenou buněčnou strukturou a jedinečnými izolačními vlastnostmi.

 

HR IsoPlus21: Nová revoluční stříkaná metoda
Nejprve se nastříká na vnitřní stěnu a teprve poté se dokončí vnější stěna. Díky společnosti Pluimers Isolatie však může být každé stavbě uzpůsobena zcela nová, revoluční stříkaná metoda ušitá přímo na míru; HR IsoPlus21.

Naše očekávání týkající se tohoto nového pojetí jsou velmi vysoká. Zaprvé proto, že se ve většině případů nezateplují ta správná místa: takzvaná bytová jádra, a tím pádem se nedosáhne odpovídajícího izolačního efektu. Pokud se toto jádro zaizoluje správně, dosáhne se mnohem větších a viditelnějších energetických úspor než při ostatních běžných metodách (tepelná čerpadla, výměníky, a podobně).

 

Nespočetné výhody izolace HR IsoPlus21
Výhod výrobku Pluimers HR IsoPlus21 je nespočet. Zaprvé tato metoda izolace s vysokým výnosem zaručuje nevídaně vysokou vzduchotěsnost. Navíc se může používat na lehčí a omezené konstrukce. To vše přispívá k tomu, že architekti, a především pak stavební firmy stále častěji díky této stříkané metodě dokážou bez problémů splňovat stále se zvyšující požadavky (směřující až ke kompletní energetické neutralitě domů) pro udělení energetického štítku EPC pro novostavby.

přímý kontakt

Zavolejte mi zpátky

+420 542 425 830

-

info@pluimers.cz