• Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:

Pluimers výhody:

  • Rychlé a viditelné úspory
  • Izolováno hned a bez nepořádku
  • Zateplení zvyšuje kvalitu bydlení

Domluvte si schůzku

HR IsoPlus35


HR_isoplus.pngCeny energií neustále stoupají. Energetické úspory tak vždy dosáhnou vyšší výnosnosti než například spoření peněz. Proto společnost Pluimers Isolatie nabízí řešení také pro staré domy se specifickými vlastnostmi.

 

Speciální technika: HR IsoPlus35
Společnost Pluimers Isolatie ráda tuto výzvu přijímá. Díky velmi dobrým vlastnostem HR IsoPlus 35 se na objekty může nanést izolační vrstva extrémně odolná vůči větru.

 

Této metodě, jsme vzhledem k efektu vysoké výnosnosti, dali odpovídající název: Pluimers HR IsoPlus35. V kostce jde u této metody o to, že se přímo při výstavbě domu použije polyuretanová pěna (PUR) s uzavřenou buněčnou strukturou a jedinečnými izolačními vlastnostmi.

 

HR IsoPlus35: Revoluční stříkaná metoda
Izolace se stříká přes vyvrtané otvory o průměru od 14 do 16 mm., čímž u malých spár (např. u ložných a styčných spár) nedochází k poškození rohů cihel.

 

Díky dlouholetým zkušenostem se jedná o osvědčenou metodu s mnoha výhodami. Zaprvé proto, že se ve většině případů nezateplují ta správná místa: takzvaná bytová jádra, a tím pádem se nedosáhne odpovídajícího izolačního efektu. Pokud se toto jádro zaizoluje správně, dosáhne se mnohem větších a viditelnějších energetických úspor než při ostatních běžných metodách (tepelná čerpadla, výměníky, a podobně). Kromě toho zaručuje tato metoda nevídaně vysokou vzduchotěsnost.

přímý kontakt

Zavolejte mi zpátky

+420 542 425 830

-

info@pluimers.cz