• Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:

Pluimers výhody:

  • Rychlé a viditelné úspory
  • Izolováno hned a bez nepořádku
  • Zateplení zvyšuje kvalitu bydlení

Domluvte si schůzku

PUR izolace


Zateplení není činnost, kterou byste HPIM1655_Large.jpgprováděli každý den. Proto je velmi důležité, abyste si vybrali takové řešení, které bude co nejlépe odpovídat vaší situaci. Ve většině případů je tím nejlepším řešením PUR izolace (PUR-super). Nejsou to jen plané sliby, ale záruka, kterou společnost Pluimers Isolatie doplní o množství certifikátů KOMO.

 

Co je PUR-super?
PUR-super je unikátní izolační materiál, který se nanáší v tekutém stavu a během několika vteřin ztvrdne. Díky tekuté formě vyplní každou skulinku a vše neprodyšně a bezespárově uzavře. Zabrání tak úniku tepla.

 

PUR izolace se dá použít kdekoliv

Společnost Pluimers Isolatie používá PUR izolaci již od roku 1980, a to s velkým úspěchem například při zateplení podlah, suterénů, průlezných dutin pod podlahou, dutinových stěn, střech, fasád, sklepů, stájí a stodol, skladišť a trupů lodí. Výrobek PUR-super má tu nejvyšší izolační hodnotu a dá se použít kdekoliv. PUR izolaci u nás objednávají jak firmy, tak soukromé osoby. Tento izolační materiál použijeme také při realizaci vašich zakázek v cizině. 

 Kontakt
Je PUR izolace i pro vás tím nejlepším řešením? Obraťte se na nás a informujte se. Naši zaměstnanci vám rádi pomohou a odpoví na další dotazy. Brzy na shledanou.

 

přímý kontakt

Zavolejte mi zpátky

+420 542 425 830

-

info@pluimers.cz