• Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:

Pluimers výhody:

  • Rychlé a viditelné úspory
  • Izolováno hned a bez nepořádku
  • Zateplení zvyšuje kvalitu bydlení

Domluvte si schůzku

Zateplení dutinové stěny


Supafil_Image-Main.jpg

Termostat u topení nastavujete na stále vyšší teplotu, ale jak se zdá, teplota už stoupat nebude. Pravděpodobně máte špatně izolované stěny. Kvalita ovzduší ve vašem domě je nesmírně důležité. K tomu je zapotřebí nejen kvalitní topný systém, ale také správně zateplené stěny. Ty udrží teplo vevnitř a zimu venku. Naší specialitou je zateplení dutinových stěn. Zateplením stěn kromě snížení nákladů na energie – s možnou dobou návratnosti do 5 let! – zvýšíte také kvalitu svého bydlení.

 

Dvojitá stěna s dutinou (dutinová stěna) zabrání pronikání venkovního vzduchu do obytných místností. Proto je velmi důležité, aby tato dutinová stěna byla co nejlépe izolovaná. Předejde se tak ztrátě tepla. U novostaveb se tento problém řeší již při jejich výstavbě. U starších domů se zateplení těchto stěn provádí cíleně. Zateplení dutinových stěn představuje relativně malý zásah do vašeho domu, a proto nehraje žádnou roli, zda (velká) rekonstrukce nebo úpravy domu proběhly již před samotným zateplením. 

 

Jak zateplení probíhá a jaké materiály společnost Pluimers Isolatie používá?

Společnost Pluimers Isolatie se IMG_2623.JPGspecializuje na zateplení dutinových stěn. U zateplení dutinových stěn se jedná především o zaizolování, lépe řečeno aplikaci izolačního materiálu do dutin ve vašem domě. Izolační materiál se do stěn stříká přes takzvané plnící otvory. Tyto otvory nejsou o nic větší než spáry a po zaizolování se zcela zahladí.

 

Společnost Pluimers Isolatie vám nabízí zateplení dutinových stěn vlnou HR Isowool, pěnou HR IsoPlus a kuličkami HR IsoPearl. Nejprve ve vašem domě provedeme odbornou analýzu (a to pomocí endoskopu – jedná se o operaci, při které se zaměří šířka dutiny a následně se vyhodnotí použití vhodného materiálu) a poradíme vám, jaký výrobek použít. Volba vhodného výrobku pro váš dům závisí na různých faktorech, jako je například poloha domu, šířka dutiny, šířka spáry a stav fasády. 

 

Tak, jak byste od společnosti nabízející vysoce kvalitní izolační materiály očekávali, vlastníme veškeré potřebné certifikáty pro různá odvětví, mimo jiné vydané IKOB-BKB a VENIN a na veškeré izolace poskytujeme záruku.

 

Máte zájem?

Zajímáte se o zateplení stěn prováděné naší firmou? Neváhejte se na nás obrátit a domluvit si schůzku. Rádi vás brzy uvidíme.

přímý kontakt

Zavolejte mi zpátky

+420 542 425 830

-

info@pluimers.cz