• Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:

Pluimers výhody:

  • Rychlé a viditelné úspory
  • Izolováno hned a bez nepořádku
  • Zateplení zvyšuje kvalitu bydlení

Domluvte si schůzku

Zateplení průlezných dutin pod podlahou


Společnost Pluimers Isolatie pracuje s IMG_2948.JPGpolystyrenovými kuličkami s vysokou izolační hodnotou. Tyto kuličky se foukají do dutinových stěn a používají se také při zateplení průlezných dutin pod podlahou. Kuličky jsou odolné proti vlhkosti, nebo jinak řečeno: nasávají vlhkost. Mají dlouhou životnost a jejich izolační hodnota zůstává neměnná. Výrobek HR IsoPearl od společnosti Pluimers Isolatie je odolný vůči plísním, vlhkosti a přírodním kyselinám.

 

Proč zateplit průlezné dutiny pod podlahou? 

Zateplení průlezných dutin pod podlahou se často provádí na ochranu podlah vystavených vysoké vlhkosti. Pokud se v dutinách pod podlahou vyskytuje zvýšená vlhkost, pocítíte to také na vlhkosti vzduchu v obytných místnostech. Vysoká vlhkost vzduchu má negativní vliv na způsob vytápění a také na vaše zdraví. Zateplení dutin pod podlahou navíc zabrání pronikání chladu od země.

 

Více o zateplení průlezných dutin pod podlahou

Zateplení dutin pod podlahou provádíme foukáním polystyrenových kuliček pomocí speciálního stroje přes větrací mřížku přímo pod váš dům. Pokud není dutina pod podlahou přístupná přes větrací mřížku, můžeme kuličky foukat také z vnější strany. Do stěn se vyvrtá několik otvorů, kterými se protáhne hadice, a tou se kuličky foukají přímo pod dutinu podlahy. Celý průběh foukání kuliček monitorují naši zaměstnanci endoskopem.

 

Kontakt

Přejete si, aby vám naše společnost zateplila průlezné dutiny pod podlahou? Neváhejte se na nás obrátit, rádi si s vámi domluvíme schůzku.


přímý kontakt

Zavolejte mi zpátky

+420 542 425 830

-

info@pluimers.cz