• Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:

Pluimers výhody:

  • Rychlé a viditelné úspory
  • Izolováno hned a bez nepořádku
  • Zateplení zvyšuje kvalitu bydlení

Domluvte si schůzku

HR IsoSpray


HR_Isospray.pngZateplení není činnost, kterou byste dělali každý den. Proto je velmi důležité, abyste si vybrali takové řešení, které bude co nejlépe odpovídat vaší situaci. Ve většině případů je tím nejlepším řešením izolace sprejem HR IsoSpray. Nejsou to jen plané sliby, ale záruka, kterou společnost Pluimers Isolatie doplní o množství certifikátů KOMO.

 

Co je PUR-super?
PUR super je unikátní tekutý stříkaný izolační materiál, který během několika sekund ztvrdne. Díky své tekuté struktuře vyplní celou dutinu bez jakýchkoliv spojů, a zabrání tak úniku tepla.

 

PUR izolace se dá použít kdekoliv
Společnost Pluimers Isolatie používá PUR izolaci již od roku 1980, a to s velkým úspěchem například při zateplení podlah, střech, fasád, stájí a stodol, skladišť a trupů lodí. PUR-super 2K má tu nejvyšší izolační hodnotu a dá se použít kdekoliv. PUR izolaci u nás objednávají jak firmy, tak soukromé osoby. Tento materiál použijeme také při realizaci vašich zakázek v cizině.

 

Výhody spreje HR IsoSpray

- bezespárové provedení

- HR IsoSpray má extrémně vysokou izolační hodnotu

- sprej PURspray 2K  je nejlepším vodoodpudivým izolačním výrobkem

 

Kontakt

Je PUR izolace i pro vás tím nejlepším řešením? Obraťte se na nás a informujte se. Naši zaměstnanci vám rádi pomůžou a odpoví na další dotazy. Brzy neshledanou.

 

 

přímý kontakt

Zavolejte mi zpátky

+420 542 425 830

-

info@pluimers.cz