• Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:

Pluimers výhody:

  • Rychlé a viditelné úspory
  • Izolováno hned a bez nepořádku
  • Zateplení zvyšuje kvalitu bydlení

Domluvte si schůzku

Vyloučení odpovědnosti


Všeobecně

Níže uvedené informace se vztahují na webovou stránku www.pluimers.nl a ostatní formy projevů společnosti Pluimers Isolatie BV. Užíváním našich webových stránek souhlasíte s dále uvedenými podmínkami.

 


Vyloučení odpovědnosti

Webová stránka společnosti Pluimers Isolatie BV. byla připravena s největší péčí. Přesto však neposkytuje žádné záruky na kompletnost, správnost nebo aktuálnost informací uvedených na těchto stránkách (například u výpočtu úspor a získání dotací) nebo na informace zaslané na váš e-mail. Tato nařízení se vztahují také na informace poskytnuté jinou mediální formou. Společnost Pluimers Isolatie BV. za žádných podmínek neodpovídá za obsah těchto informací, nebo za následky způsobené jejich použitím.
 Společnost Pluimers Isolatie BV. neodpovídá za zveřejněné informace. 
Společnost Pluimers Isolatie BV. vyvine veškeré úsilí, aby poskytnuté informace byly co nejkompletnější a nejpřesnější.

 

Poskytnutí osobních údajů
 
Webové stránky společnosti Pluimers Isolatie BV. můžete navštívit, aniž byste k tomu museli poskytnout osobní údaje. V určitých situacích některé z vašich údajů budeme potřebovat, například v případě vzájemné korespondence, nebo pro domluvení schůzky. 
Nashromážděné (osobní) údaje nebudou prodány nebo poskytnuty třetím stranám s výjimkou případů stanovených například zákonem. Kdykoliv nás můžete požádat o vymazání vašich údajů z naší databáze.

přímý kontakt

Zavolejte mi zpátky

+420 542 425 830

-

info@pluimers.cz