• Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:

Pluimers výhody:

  • Rychlé a viditelné úspory
  • Izolováno hned a bez nepořádku
  • Zateplení zvyšuje kvalitu bydlení

Domluvte si schůzku

HR IsoPearl


Společnost Pluimers Isolatie pracuje DSC_0318.JPGs polystyrenovými kuličkami s vysokou izolační hodnotou. Kuličky jsou odolné proti vlhkosti, nebo jinak řečeno nasávají vlhkost. Mají dlouhou životnost a jejich izolační hodnota zůstává neměnná. Výrobek HR IsoPearl od společnosti Pluimers Isolatie je odolný vůči plísním, vlhkosti a přírodním kyselinám. Společnost Pluimers Isolatie pracuje s polystyrenovými kuličkami s vysokou izolační hodnotou. Polystyrenové kuličky se foukají do dutinových stěn speciální technikou. Kuličky HR IsoPearl se používají především u fasád s většími spárami a foukají se přes 20 mm otvory, vytvořené v křížení ložných a styčných spár, aby tak došlo k co nejoptimálnějšímu rozprostření výrobku.

 

Výhody kuliček HR IsoPearls
- Dobré porovnání cena-kvalita

- HR IsoPearl je lepený výrobek, a proto se nepropadá

- Výrobek odpuzuje vodu a je paropropustný.

 

Kuličky HR IsoPearl se dále používají pro zateplení průlezných dutin pod podlahou. 
Pro zateplení průlezných dutin pod podlahou nafoukáme polystyrenové kuličky přes větrací mřížku pod váš dům pomocí speciálního přístroje. Pokud není dutina pod podlahou přístupná přes větrací mřížku, pak můžeme kuličky aplikovat také z vnější strany.

 

Další informace?
Chcete se o práci s polystyrenovými kuličkami dozvědět více? Nebo se chcete zeptat na různé způsoby použití tohoto typu foukaného izolačního materiálu? Můžete se na nás obrátit téměř s každou otázkou. Naši odborníci vám budou rádi k dispozici.

přímý kontakt

Zavolejte mi zpátky

+420 542 425 830

-

info@pluimers.cz