• Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:

Pluimers výhody:

  • Rychlé a viditelné úspory
  • Izolováno hned a bez nepořádku
  • Zateplení zvyšuje kvalitu bydlení

Domluvte si schůzku

Zateplení střech


Při výstavbě domů zatepluje společnost Dakisolatie voorbeeldPluimers Isolatie střechy dvěma způsoby:


1. Vnější zateplení střech. Po odstranění střešních tašek a realizaci nutných stavebních opatření se na vnější stranu střechy nastříká izolační materiál. Po aplikaci izolace umístíme střešní tašky zpět na své místo.


2. Vnitřní zateplení střech (možné pouze u šikmých střech)

Pokud je možné zateplit vnitřní stranu střechy, pak je to mnohem levnější řešení, než její zateplení z vnější strany. Vnitřní strany střech se zateplují vrstvou polyuretanové izolace nastříkané na její spodní stranu (stříká se mimo jiné přímo na dřevo). U doškových střech se izolace stříká na síť upevněnou na spodní stranu střechy.


Zateplení plochých střech

Zateplení tohoto typu střech u soukromých domů není bohužel možné, a to z důvodu náročných stavebních opatření, která se při nanášení polyuretanové izolace musí provést. Izolace musí být zakončena materiálem odolným vůči UV záření, a proto se takový způsob zateplení nevyplatí. Doporučujeme vám proto ploché střechy zateplovat pouze při pokládce nového zastřešení.


Máte další otázky?

Chtěli byste se podrobněji informovat o možnostech zateplení šikmých a plochých střech? Tak se ptejte. Zašlete nám e-mail, na který se vám budeme snažit co nejlépe a nejrychleji odpovědět. 

 

 

 

přímý kontakt

Zavolejte mi zpátky

+420 542 425 830

-

info@pluimers.cz