• Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:

Pluimers výhody:

  • Rychlé a viditelné úspory
  • Izolováno hned a bez nepořádku
  • Zateplení zvyšuje kvalitu bydlení

Domluvte si schůzku

O společnosti Pluimers


Společnost Pluimers Isolatie je již odVR3_V2_FC.jpg roku 1973, kdy se z důvodu ropné krize zvýšila poptávka po opatřeních šetřících energie, jedním z největších evropských hráčů na poli zateplení a izolací. Pod heslem "Muži, kteří zateplují lépe" zateplujeme vaše domy, budovy, stadiony, stáje, sklady, lodě a různé jiné objekty. Zateplování provádíme pomocí větru odolného dvousložkového spreje, který dokáže každou konstrukci (podlahu, dutinu, fasádu, střechu) 100% bezespárově zateplit. Dokončující práce provedeme navíc podle vašich požadavků. Naše společnost je flexibilní a ucelená. Schůzky plánujeme centrálně a pravidelně dohlížíme na kvalitu námi poskytovaných služeb. Náš objednávkový systém můžeme s klidným srdcem nazvat revoluční. Garantujeme rychlé termíny dodání po celé Evropě.

 

Mobilní jednotka společnosti Pluimers Isolatie

 
Pro práci v jednotlivých lokalitách využíváme hypermoderní vozový park. Každé nákladní auto je vybavené vlastní energetickou a vzduchovou jednotkou a je tedy soběstačné. Tato mobilní jednotka zaručuje dosažení maximálního ekonomického výsledku a v případě výpadku energií také optimální ochranu.
Naše dovednosti a schopnosti prokazujeme ve všech oblastech. 

Vývoj se totiž ve společnosti Pluimers nezastavil, ba naopak. Stávající izolační techniky jsme dále vylepšili a propracovali do detailů, navíc jejich vývoj pokračuje nepřetržitě dále. Úzce spolupracujeme s TNO, het Bouwcentrum a IKOB-BKB (Institutem pro schvalování a zkoumání stavebních materiálů - BV Prohlášení o kvalitě u stavebních výrobků).

 

A to proto, abychom dokázali realizovat každý požadavek na zateplení, nehledě na jeho specifika, a abychom vám dokázali nabídnout optimální služby na poli snížení vašich nákladů na energie a zvýšení kvality pro bydlení a práci. Aby bylo jasno: jak ze soukromého hlediska, tak z hlediska obchodního, když dojde na zateplení, pak jste u společnosti Pluimers Isolatie z Rijssenu, udávající směr v tomto oboru, na správné a důvěryhodné adrese.