• Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:
  • Pluimers výhody:

Pluimers výhody:

  • Rychlé a viditelné úspory
  • Izolováno hned a bez nepořádku
  • Zateplení zvyšuje kvalitu bydlení

Domluvte si schůzku

Skladové haly a přístřešky pro uskladnění


Aby byly skladové haly a přístřeškySpray_hal_beurs_jpeg.jpg pro uskladnění co nejvhodněji uzpůsobeny pro skladování a uchovávání výrobků a zboží, musí splňovat řadu kvalitativních požadavků. Především pak požadavků souvisejících s kvalitou ovzduší. Mražení, ale i vysoké (vyšší) teploty mohou mít pro skladované zboží a výrobky, škodlivé a fatální následky. Navíc se například při skladování soli může vlivem kondenzace poškodit nábytek, nebo krabice, ve kterých je sůl uchovávána.

 

Bezespárová izolace skladových hal a přístřešků
. Důležitost izolace v případě skladových hal a přístřešků je zásadní. Zaizolované haly a přístřešky mají větší rozsah použití a delší životnost. Izolací dodáte těmto skladům přidanou hodnotu jak pro jejich využití, tak při jejich pronájmu nebo prodeji, navíc snížíte náklady na energie.

 

Zdaleka nejlepším řešením je bezespárové nastříkání sprejem HR IsoSpray a pěnou HR IsoPlus. Sprej HR IsoSpray a pěnu HR IsoPlus používáme na jakékoliv podklady jak u nově postavených hal nebo přístřešků, tak při jejich rekonstrukci. Výsledkem je pevná, tuhá, nehnijící, bezespárová izolační vrstva odolní vůči agresivním výparům, kondenzaci a škůdcům.

přímý kontakt

Zavolejte mi zpátky

+420 542 425 830

-

info@pluimers.cz